Akceptuję
o firmie - MASSPAY

Praca

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: SOK_M

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną zdalną obsługę Klientów, różnymi kanałami komunikacji (telefon, mail, inne)
  • przyjmowanie i realizowanie zleceń, analizowanie zgłoszeń Klientów i podejmowanie decyzji o dalszych działaniach
  • wsparcie techniczne oraz merytoryczne Klientów
  • obsługa reklamacji
  • przygotowanie, monitorowanie i ulepszanie procedur obsługi Klienta

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w zakresie obsługi Klienta oraz znajomości zagadnień związanych z jakością obsługi Klienta
  • profesjonalizmu w kontaktach z Klientami
  • dobrej dykcji i miłego tembru głosu
  • komunikatywności oraz nastawienia na współpracę w zespole
  • motywacji i zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
  • dobrej znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • dodatkowymi atutami będą: doświadczenie zdobyte w firmach z branży finansowej (operatorzy płatności mobilnych, agenci rozliczeniowi, banki, wydawcy kart) oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę w kreatywnym zespole, przy realizacji innowacyjnego w skali światowej rozwiązania, bazującego na własnych zgłoszeniach patentowych. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy, tuż obok stacji metra Politechnika.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@masspay.eu

W temacie e-maila prosimy podać numer referencyjny (SOK_M).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."