Akceptuję
o firmie - MASSPAY

Praca

Specjalista ds. komunikacji marketingowej - serwisy społecznościowe

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Główne obowiązki:

- utrzymywanie i prowadzenie firmowych stron w serwisach społecznościowych, według zdefiniowanych potrzeb

- przygotowywanie i wdrażanie w wybranych serwisach odpowiednio dopasowanej komunikacji marketingowej

- przygotowywanie i wdrażanie koncepcji działań promocyjnych i wizerunkowych w wybranych serwisach

- prowadzenie regularnej komunikacji z konsumentami za pośrednictwem serwisów społecznościowych

- utrzymywanie, aktualizacja treści i prowadzenie aktywności w firmowym serwisie www

- współpraca z zespołami marketingu i sprzedaży

Wymagania formalne i pożądane cechy osobowości:

wykształcenie średnie lub wyższe (może być w trakcie studiów) – filologiczne;

- specjalizacja: JĘZYK POLSKI lub pokrewna;

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy z wykorzystaniem portali i serwisów społecznościowych
  (mile widziane przykłady podejmowanych działań)

- komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów przy użyciu serwisów społecznościowych

- umiejętność tworzenia różnych form pisemnego przekazu oraz dopasowania ich do zróżnicowanych grup odbiorców (mile widziane przykłady własnych tekstów)

- doświadczenie w korzystaniu z paneli administracyjnych (CMS) do zarządzania treścią serwisów www

- biegła umiejętność korzystania z komputera, programów biurowych (email, arkusze, dokumenty)

- duża wyobraźnia i twórcze podejście do zadań

- otwartość na krytykę i uwagi, chęć samodoskonalenia

- samodzielność, wysoka motywacja i chęć działania

- punktualność i rzetelność

Oferujemy:

- pracę w przyjaznym i rozwijającym się zespole;

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży;

- wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

- możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin – również na pół etatu.

Dokumenty CV oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) prosimy przesłać na adres rekrutacja@masspay.eu w terminie do dnia 15.10.2013.